Ggłośnik 2.1 F&A A140X z podświetleniem LED

0

Na rynku jest wiele różnorodnych zestawów Bluetooth, ale tylko nieliczne przykuwają oko niebanalnym designem, a jeśli dodać do tego dobre, czyste brzmienie to wybór okazuje się jasny. Takim głośnikiem jest propozycja od Fenda Audio – model A140X.

 

Rzut oka na specyfikacje techniczną ujawnia pełną gamę funkcjonalności. Zestaw składa się z trzech głośników (2+1) o mocy wyjściowej 37W, co wystarczy, aby rozkręcić domową imprezę z przyjaciółmi do tego stopnia, że zainteresują się nią także sąsiedzi. Głośniki wysokotonowe mają średnicę 3”, a niskotonowy z subwooferem 4”. Bezprzewodowa łączność Bluetooth działa w odległości do 15 metrów, a więc bez problemu sparujemy zestaw z dowolnym urządzeniem mobilnym, niezależnie od tego w którym pomieszczeniu znajduje się głośnik. Możemy także odsłuchać muzykę z zewnętrznego nośnika, np. pendrive’a, dzięki slotowi USB, w który producent wyposażył urządzenie. Obsługiwane są wszystkie popularne formaty audio, w tym mp3 i WMA.

Na uwagę zasługuje także design zestawu. Całość wykonano z dobrej jakości matowego drewna, a smaczku dodaje metalowy grill, sprawiający że głośnik wygląda solidnie, zwiastując tłuste basy i soczyste brzmienie. Największe wrażenie robi jednak kolorowe podświetlenie LED.

Dostępny w cenie 199zł.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrezent za doładowanie dla zarejestrowanych klientów prepaid w Plusie!
Następny artykułHybryda od NAVITEL – wideorejestrator R400 Full HD
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.