Samsung Galaxy Surfboard

0
fot.sammobile.com

Producenci sprzętu zrobią wszystko aby przyciągnąć uwagę klienta do swoich produktów. W związku z rosnącą świadomością w dziedzinie sportu i rekreacji firma Samsung prezentuje coraz bardziej odważne pomysły.

Galaxy Surfboard to pierwsza deska surfingowa działająca ze smartfonem. Deska została stworzona specjalnie dla Gabriela Medina – profesjonalnego surfera. Dzięki temu cały czas, nawet łapiąc fale, może korzystać ze swojego telefonu. Deska jest wyposażona w specjalny schowek na smartfona, do którego podłącza się Galaxy S7. Na dziobie deski znajdują się diody LED, które wyświetlają dowolnie wybrane komunikaty.

Poniżej filmik przedstawiający działanie urządzenia:

Samsung próbuję zapewnić nam połączenie z każdym urządzeniem pojawiającym się w naszym życiu, ale czasami nie ma to sensu. W końcu wchodząc na wodę chcemy odciąć się od całej elektroniki która nas otacza.

Źródło: thenextweb.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułXiaomi YI II ruszyła przedsprzedaż kamerki 4K
Następny artykułAndroid 6.0 dla Huawei P8 Lite
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.