FABIA ma Twoje kolory!

0

Aż 122 kombinacje kolorystyczne, 14 kolorów nadwozia, 4 rodzaje wnętrza, personalizowane osłony lusterek i szeroki wybór felg, w tym kolorowych. Tej zimy wszystko powinno być tak kolorowe jak ŠKODA FABIA w ofercie Color Concept.

 

Świeżość i nowoczesność to idealne określenia dla ŠKODY FABIA. To samochód z własnym charakterem i jeden z najpopularniejszych modeli tej marki w Polsce. Wszystko dzięki przemyślanej ofercie oraz atrakcyjnej stylistyce i bogatym możliwościom konfiguracji. ŠKODA FABIA otwiera klientom drogę do jeszcze większej indywidualizacji auta, oferując możliwość personalizacji, ale też pełną gamę multimediów: funkcję SmartLink, która integruje smartfon z samochodem, nawigację Amundsen z 6,5-calowym ekranem czy ŠKODA Surround z 6 głośnikami.

Pełna oferta dostępna na stronie producenta.

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMotorola Moto Pulse – bezprzewodowy dźwięk
Następny artykułBlack Friday w Microsoft trwa – promocja na Office 365
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.