Edycja specjalna głośników JBL

0

Przenośne głośniki Bluetooth cieszą się wielką popularnością, są dobrze zaprojektowane i zapewniają dobre brzmienie. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, a spośród nich zdecydowanie wyróżnia się nowa edycja specjalna moro!

 

Jednymi z najbardziej popularnych modeli głośników przenośnych JBL są: JBL Clip 2, JBL Flip 3, JBL Charge 3 oraz JBL Xtreme. Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Teraz na polskim rynku pojawi się również ich edycja specjalna – wersja moro!

Głośniki w wersji moro prezentowane były już między innymi na stoisku koncernu Harman w ramach wystawy IFA 2016 w Berlinie oraz tegorocznego Audio Video Show 2016 w Warszawie. Głośniki wzbudzały wśród zwiedzających spore zainteresowanie. To połączenie doskonałego brzmienia z ciekawym designem.

Źródło: JBL

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNelro Data wyłącznym dystrybutorem Nubia w Polsce
Następny artykułNowy model klawiatury FX od ROCCAT
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.