Dokanałowe słuchawki serii JBL T

0

Ostatnio sporo dzieje się na rynku audio, do sprzedaży trafiło wiele nowych modeli słuchawek. Czy w takim przypadku kolejne modele mają szansę zwrócić na siebie uwagę? JBL niedawno zaprezentował nauszne słuchawki z Serii T, teraz rozszerza ją o modele dokanałowe.

 

Słuchawki dokanałowe JBL Serii T obejmują trzy modele: JBL T110, JBL T210 oraz JBL T290. Są lekkie, kompaktowe i wygodne. Cechą wyróżniającą każdego z modeli słuchawek dokanałowych serii JBL T jest nieplączący się, płaski przewód oraz technologia JBL Pure Bass. Producent zapewnia nas o ich możliwości odtworzenia świetnego basu, charakterystycznego dla marki JBL.

Model JBL T110 to najprostszy, podstawowy model serii. Wyposażono go w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem, który zapewnia proste sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki T110 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, białej i czarnej.

Model JBL T210 wyróżnia się swoim designem i metalicznym wykończeniem. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, czarnej i różowego złota, również wyposażony został w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem. To świetne brzmienie, którego gwarancją jest JBL.

Najwyższym modelem pośród słuchawek dokanałowych serii JBL T jest JBL T290. Wykonano go z lekkiego aluminium. Dzięki temu słuchawki są trwałe i lekkie jednocześnie. Wyposażone w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki oraz prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne. Dostępne są aż w czterech wersjach kolorystycznych: srebrnej, różowego złota, złotej oraz czarnej.

Słuchawki posiadają standardowe złącze 3,5mm. Charakteryzują się pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20kHz. Dodatkowym atutem wszystkich modeli tej serii jest również cena. Modele dokanałowe kosztują: JBL T110 43,90 zł, JBL T210 89 zł, a JBL T290 129 zł.

Źródło: inf. prasowa

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak usunąć konto Google z telefonu? Krótki poradnik
Następny artykułCanon PIXMA G4400: urządzenie 4 w 1
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.