Czy NAVITEL zamiesza na rynku tabletów?

0

Do tej pory klienci musieli wybierać pomiędzy zewnętrzną nawigacją lub tabletem z mapami. Czy nie lepsze byłoby jednak urządzenie multimedialne z siedmiocalową nawigacją w jednym? Z takiego właśnie założenia wychodzi NAVITEL – producent map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych. Czy firma namiesza na rynku?

 

Pierwszy tablet z logo NAVITEL pojawi się w Q1 2017. Firma nie ujawnia pełnej specyfikacji, ale wiadomo że będzie on pracował pod kontrolą systemu Android 5.1 i dysponował siedmiocalowym wyświetlaczem. Na pokładzie urządzenia nie zabraknie nowoczesnych modułów komunikacyjnych oraz oczywiście pakietu dożywotnio aktualizowanych map Polski i Europy. W zestawie znajdziemy dedykowany uchwyt do przymocowania na szybie samochodu oraz ładowarkę sieciową i samochodową.

– Zawsze podkreślałem, że NAVITEL to nie tylko marka innowacyjna, ale i wizjonerska. Podczas gdy większość producentów wycofuje się rakiem z segmentu tabletów, po tym jak przestał być żyłą złota, my śmiało na niego wkraczamy. Mamy swój pomysł na połączenie funkcji multimedialnych, jakie daje tablet na Androidzie z funkcjonalnością nawigacji, którą osiągamy przy pomocy dużego, siedmiocalowego ekranu i autorskiego oprogramowania nawigacyjnego Navitel Navigator. Oprócz ogromnej liczby zastosowań takiego urządzenia, które może śmiało określić jako All-in-one miłym zaskoczeniem dla klienta będzie też przystępna cena na półce – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Źródło: Informacja prasowa 4publicity

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHuawei sprzedał już 9 mln popularnego flagowca P9
Następny artykułiPhone 7 Plus eksplodował po upadku
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.