Corsair wprowadza na rynek nowe pamięci DDR4 – Vengeance RGB

0

Corsair ogłosił rozpoczęcie sprzedaży pamięci DDR4 – Vengeance RGB. Nowy RAM przynosi żywe oświetlenie do gniazda DIMM dzięki wbudowanemu modułowi LED RGB o wysokim poziomie jasności. Oprogramowanie Corsair LINK steruje oświetleniem RGB bez dodatkowych przewodów i kabli oraz zapewnia użytkownikowi natychmiastową zmianę wyglądu podświetlenia niezależnie od posiadanego systemu.

 

System oświetlenia LED

Diody LED – wyposażone w precyzyjnie zaprojektowane paski świetlny i zupełnie nowe, perforowane logo Corsair – generują żywe oświetlenie RGB w czterech trybach: statycznym, tęczy, oddychania i wielokolorowym. Użytkownik Vengeance RGB może w prosty sposób dopasować kolorystykę do pozostałych komponentów lub zrobić olśniewający pokaz świetlny, który nie ma żadnego wpływu na wydajność pamięci. Dzięki Corsair LINK można skonfigurować alarm, który automatycznie zmienia kolor LED każdego modułu pamięci w oparciu o bieżącą temperaturę systemu. Oprogramowanie LINK monitoruje także pozostałe produkty amerykańskiego producenta: wentylatory, oświetlenia, DRAM z kompatybilnym chłodzeniem wodnym z serii Hydro i inne.

 

Idealne do OC

Korzystając z niestandardowych obwodów drukowanych i starannie przygotowanych układów scalonych, Vengeance RGB gwarantuje lepszą sygnalizację i doskonały potencjał do podkręcania. Najnowsze pamięci Corsair wspierają technikę XMP 2.0, dzięki czemu przetaktowanie produktu jest banalnie proste nawet dla początkujących overclockerów. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość bezpiecznego przełączenia się między wstępnie skonfigurowanymi, sprawdzonymi profilami Intel XMP i uzyskania gwarantowanej wydajności z zestawu DRAM. Radiator wbudowany w Vengeance RGB nie tylko zachęca nowoczesną stylistyką, ale utrzymuje każdy moduł pamięci w odpowiedniej temperaturze, by zapewnić maksymalną wydajność i stabilność podzespołu nawet przy znacznym obciążeniu.
Vengeance RGB są dostępne w zestawach o pojemności 16 GB (2×8 GB) i 32 GB (4×8 GB) oraz 3000 MHz. Wkrótce zostaną udostępnione dodatkowe pakiety o innych pojemnościach i częstotliwości oraz pełne wsparcie Corsair Link dla AMD Ryzen.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł6 technologii w sprzęcie AGD, które pomogą Ci oszczędzać wodę
Następny artykułSamsung QLED TV, czyli telewizor wymyślony na nowo
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.