Chlupnij wodą z JBL

0
fot. JBL

Firma JBL zorganizowała konkurs „Chlupnij wodą z JBL!” aby zareklamować swoje nowe produkty, którymi są wodoodporne głośniki bezprzewodowe Clip 2 oraz Charge 3. Sprawdź co zrobić aby go wygrać.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie sprawdź w jakim mieście pojawi się stoisko JBL. W wyznaczonym miejscu należy zrobić sobie selfie bądź nagrać film podczas tego jak ktoś polewa nas wodą, oczywiście z udziałem JBL Clip 2 lub JBL Charge 3. Przygotowany materiał należy umieścić na swoim Facebooku i Facebooku organizatora z hashtagami #chlupnijwoda oraz przesłać na adres mailowy wskazany w regulaminie konkursu.

fot. JBL
fot. JBL

Już 8 lipca w Jastarni od godziny 17 do 22 będzie pierwsza możliwość przystąpienia do konkursu. Pozostałe lokalizacje będą publikowane na stronie JBL.

Źródło: JBL

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe Renault Clio R.S
Następny artykułOdszkodowanie od Volkswagena tylko w USA
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.