Chłodzenia wodne NZXT Kraken także dla nowych procesorów Intel Core i7 oraz i9

0

Użytkownicy systemów chłodzenia wodnego od NZXT migrujący na platformy sprzętowe oparte o nowe procesory Intel Core i7 oraz i9, mogą swoje Krakeny bez żadnych komplikacji zainstalować na płytach głównych LGA 2066. Wszystkie dostępne na rynku modele AiO z rodziny Kraken współpracują z nową podstawką od Intela.

 

NZXT gwarantuje pełną wsteczną kompatybilność modeli: X31, X41, X61, X42, X52 oraz X62. Mechanizm montażu systemów AiO Kraken w przypadku podstawki LGA 2066 jest identyczny jak w przypadku LGA 2011(-3). Oznacza to, że każdy nowy zakupiony produkt można zamontować na procesorach z rodziny Skylake-X lub Kaby Lake-X, bez konieczności stosowania zapinki innej niż ta dodawana do zestawu. Obecni posiadacze Krakenów, przy zachowaniu należytej ostrożności podczas demontażu chłodzenia z obecnie użytkowanej platformy, będą mogli je wykorzystać ponownie do efektywnego i cichego schłodzenia nowego procesora.

Ponadto warto przypomnieć, że NZXT prowadzi od połowy marca akcję darmowej wysyłki dedykowanych zapinek pozwalających wykorzystać chłodzenia wodne Kraken na płytach głównych AM4 dla procesorów AMD Ryzen. Akcją są objęci wszyscy klienci, którzy posiadają kompatybilne chłodzenia Kraken – bez względu na ich miejsce zamieszkania czy datę zakupu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie NZXT.

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNavitel otwiera Centrum Logistyczne w Pradze
Następny artykułCzytaj cały miesiąc za darmo z czytnikami inkBOOK i Legimi Bez Limitu
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.