Canon PIXMA G4400: urządzenie 4 w 1

0

Canon miał w swoim portfolio trzy modele drukarek z systemem stałego zasilania w tusz (CISS) – G1400, G2400 i G3400. Teraz dołącza do nich bardziej zaawansowany model Canon PIXMA G4400. Producent zadbał o to aby wyróżniła się na rynku.

 

Na jednym zestawie pojemników z atramentem zgodnie z danymi producenta możemy wydrukować do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli. W urządzeniu został zastosowany czarny atrament pigmentowy, który sprawia, że tekst jest wyrazisty, a kolorowe atramenty barwnikowe odpowiadają za żywe kolory na dokumentach i zdjęciach. PIXMA G4400 została wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy,  który ułatwia i przyspiesza skanowanie, faksowanie oraz kopiowanie dokumentów. Wydruki wyróżniają się szczegółowością i płynnymi przejściami kolorów, co ma szczególne znaczenie w przypadku drukowania barwnych grafik czy zdjęć bez obramowania w formacie 10×15 cm, czy kwadratowych odbitek 13×13 cm.

pixma_g4400_2

 

Pojemniki z tuszami zostały umiejscowione z przodu urządzenia, tak abyśmy na bieżąco mogli śledzić ilość dostępnego tuszu, a w przypadku jego braku, szybko i wygodnie uzupełnić je ze specjalnie zaprojektowanych buteleczek. PIXMA G4400 została wyposażona w wyświetlacz LCD, który uławia obsługę, pozwala skonfigurować opcje łączności, a także informuje czy atrament został uzupełniony poprawnie. Drukarka została wyposażona w łączność Wi-Fi ze wsparciem dla Apple Airprint, Mopria dla Android, Windows 10 Mobile. Do bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych można także wykorzystać aplikację Canon PRINT dla systemów iOS i Android. Co więcej, zeskanowane dokumenty można przesyłać bezpośrednio do połączonego urządzenia. Nowa PIXMA pozawala także na zdalne drukowanie z popularnych serwisów, takich jak Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox i innych.

pixma_g4400_3

PIXMA G4400 jest kompatybilna z programem Canon Easy-PhotoPrint+. Oprogramowanie dostępne jest z poziomu tabletów lub przeglądarki internetowej i pozwala edytować zdjęcia przed wydrukiem, a także skorzystać z szablonów, takich jak np. kalendarze czy pocztówki. Urządzenie oferuje oprogramowanie Canon do porządkowania i drukowania zdjęć – My Image Garden.

Producent niestety nie podał jeszcze informacji o dostępności oraz cenie, ale nie powinna ona przekroczyć 1000zł.

Źródło: Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDokanałowe słuchawki serii JBL T
Następny artykułUszkodzona płyta główna w laptopie – naprawić czy wymienić?
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.