B&O PLAY wprowadza nowy A2 ACTIVE

0
fot. longc.om.tr

Mogłoby się wydawać, że na półkach przenośnych głośników bezprzewodowych nic nas już nie zaskoczy. Gama kolorystyczna dostępnych produktów jest bardzo szeroka, a ich dodatkowe funkcje można było by opisywać godzinami. BANG & OLUFSEN przygotował jednak coś specjalnego.

 

B&O PLAY przedstawia nowego członka rodziny głośników bezprzewodowych Beoplay A2 Active. Nowy głośnik dodaje warstwę aktywności do jednego z najlepiej sprzedających się głośników B&O PLAY, ponieważ jest odporny na kurz i wilgoć. Producent zadbał też o szybkie ładowanie urządzenia dodając do niego kabel USB-C. Latwiej również go przenosić, w zestawie dołączone są dwa stylowe paski z wytrzymałego na rozciąganie litowego poliamidu, inspirowanie militariami. Głośnik waży jedynie 1,1kg, a zawiera baterię, która umożliwia odtwarzanie bezprzewodowe nawet do 24 godzin.

fot. B&O
fot. B&O

„Dwa pasy Beoplay A2 Active inspirowane są w dużej mierze przez niezwykle wytrzymałe bransoletki, noszone przez brytyjskich żołnierzy w czasie drugiej wojny światowej. Łącząc wytrzymałość na kurz i wilgoć z nowymi pasami, otrzymujemy wzornictwo, które obrazuje nowoczesność i styl, a zarazem podkreśla wszechstronność Beoplay A2 Active” – mówi Henrik Taudorf Lorensen, VP Corporate B&O! Play.

Beoplay A2 Active jest kompatybilny z aplikacją Beoplay dla Androida, iPhone i Apple Watch. Aplikacja pozwala sparować dwa identyczne głośniki dla uzyskania prawdziwego efektu stereo. Otrzymujemy również możliwość konfigurowania ustawień m.in. przełączać gamę gotowych profili dźwiękowych, dostosowywać tony i scenę dźwiękową oraz nadawać mu imię lub kolor. Dzięki aplikacji widzimy dokładny stan baterii urządzenia oraz możemy kontrolować odtwarzanie muzyki. Dodatkową korzyścią połączenia głośnika z aplikacją jest otrzymywanie stałych aktualizacji oprogramowania.

Beoplay A2 dostępny jest w dwóch kolorach: Natural i Stone Grey i można go kupić w cenie 1799zł. Głośnik będzie trafiać do sklepów od listopada 2016.

 

Źródło: B&O

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProjektor LED Vision 130 za 299 zł w Biedronce
Następny artykułSamsung przygotował świąteczną promocję!
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.