Black Friday w Microsoft trwa – promocja na Office 365

0
fot. mashable.com

Niedawno wspominaliśmy o promocji na Surface Pro 4. Microsoft wyciąga jednak kolejnego asa z rękawa na polujących na okazje w Black Friday. Tym razem promocją został objęty najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie: Office 365.

 

Przy zakupie dowolnego komputera z systemem Windows lub Mac za Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych zapłacimy teraz 199 zł. Cena regularna to 399 zł. Oferta obowiązuje w sklepach: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt oraz Saturn. Na kupujących nowy komputer z systemem Windows lub Mac czeka również zniżka na Office 2016 w wersji dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Cena regularna (599 zł) została obniżona do 399 zł. Tę promocję można znaleźć w sklepach X-kom, Media Markt, Saturn i Komputronik.

fot.technologiczna.pl
fot.technologiczna.pl

W Sklepie Microsoft Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych kupimy z obniżką o wysokości 90 zł w stosunku do standardowej ceny pakietu. Z kolei Office 2016 w wersji dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest aktualnie tańszy o 135 zł w stosunku do ceny standardowej.

Przypominamy, że z 1 licencji na pakiet Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych można korzystać maksymalnie na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 telefonach (w tym urządzeniach z systemem Windows, Android lub iOS).

Źródło: Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFABIA ma Twoje kolory!
Następny artykułKonkurs dla graczy: Kova się chowa – złap za mychę!
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.