Bezprzewodowy Onyx Mini zachwyca nie tylko dźwiękiem

0
fot. Harman Kardon

Jeszcze niedawno od sprzętu muzycznego oczekiwaliśmy tylko tego aby dobrze brzmiał. Z upływem czasu i rozwoju urządzeń audio dobre brzmienie stało się dla nas standardem, a oczekiwania powiększyły się o wygląd i często mobilność urządzenia.

 

Naprzeciw naszym wymaganiom wychodzi Harman Kardon prezentując nowy bezprzewodowy głośnik Onyx Mini, który poza mocnym brzmieniem zapewnia nowoczesny wygląd. Kompaktowa forma i potężne brzmienie sprawiają, że sprawdzi się zarówno w domu jak i podczas podróży. Właściciele urządzeń wyposażonych w technologię Harman Kardon Dual Sound będą mogli połączyć swoje głośniki z nowym Onyx Mini i cieszyć się zmultiplikowanym brzmieniem.

Do Onyxa Mini można podłączyć aż trzy różne urządzenia będące źródłem dźwięku. Wbudowany akumulator o pojemności 3000 mAh potrzebuje około 3 godzin aby w pełni się naładować i zapewnia do 10h pracy urządzenia. Głośnik został wyposażony we wbudowany mikrofon oraz technologię tłumienia echa i zakłóceń, idealnie sprawdzi się przy prowadzeniu połączeń konferencyjnych. Urządzenie wyposażone w Bluetooth 4.1, o mocy 2 x 8W, zapewnia pasmo przenoszenia od 75 Hz do 20 kHz (-6db). Głośnik waży 587 gramów.

fot. Harman Kardon
fot. Harman Kardon

– Harman Kardon to marka, która zobowiązuje, a produkty przez nią firmowane są eleganckie, doskonale brzmią, a doświadczenia odsłuchu, które dostarczają, są po prostu perfekcyjne – mówi Andy Tsui, Head of Portables for HARMAN. – Bardzo cieszymy się, że na rynku właśnie pojawił się nowy głośnik Harman Kardon Onyx Mini. To idealne uzupełnienie każdego wnętrza nowoczesnego domu z dodatkowymi atutami w postaci przenośnej formy oraz nowoczesnego stylu – kontynuuje.

Dostępny w cenie 769zł.

Źródło: Harman Kardon

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEgzoszkielet, który pozwoli uniknąć urazów przy pracy fizycznej
Następny artykułHOMTOM HT20 – odporny smartfon dla aktywnych
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.