BackBeat 100 już w październiku!

0

Od IFA 2016 minęło już trochę czasu, emocje jeszcze dobrze nie opadły, a do sprzedaży trafiają już pierwsze nowości zaprezentowane podczas targów. Tak jest też w przypadku nowego członka rodziny BackBeat z serii produktów Wireless Stereo marki Plantronics, które trafią na półki już w październiku!

 

Producent przygotował dla nas BackBeat 100 czyli pierwsze hybrydowe, bezprzewodowe zakładane na szyję słuchawki. Ultralekka konstrukcja zapewnia wygodę noszenia nawet przez cały dzień, ich waga to niecałe 30 gramów. Słuchawki mają wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa, pozwalają na prowadzenie rozmów w trybie HD Voice – o przychodzącym połączeniu powiadomią nas delikatne wibracje. Bateria starcza na słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów aż do 8 godzin bez konieczności ładowania. Producent zapewnia, że kupując BackBeat 100 otrzymamy czysty dźwięk z solidnym basem, który nie zawiedzie nas zarówno podczas słuchania muzyki jak i oglądania filmów. Dzięki elastycznej konstrukcji możemy dopasować je do wielkości i kształtu szyi. Z pewnością wielką zaletą tego produktu będzie brak kabli, w końcu każdy z nas z pewnością spędził sporo czasu na ich odplątywaniu. Słuchawki sterujemy za pomocą trzech przycisków.

fot.Plantronics.com
fot.Plantronics.com

„Dla wielu ludzi dobre słuchawki są stałym towarzyszem w pracy, szkole lub w drodze” – mówi Lori Langona, dyrektor marketingu konsumenckiego w Plantronics. – „BackBeat 100 są przeznaczone dla miłośników wysokiej jakości dźwięku i szybkiego dostępu do połączeń telefonicznych. Dyskretny wygląd słuchawek sprawia, że komponują się z otoczeniem, gdy nie są aktualnie używane”.

Słuchawki BackBeat 100 będą dostępne w sprzedaży od października 2016 roku w cenie 349 zł. Wszystkim zainteresowanym pozostaje jedynie cierpliwie czekać na ich oficjalną sprzedaż.

Źródło: www.plantronics.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPożegnajmy legendę – BlackBerry kończy ze smartfonami
Następny artykułGdzie dwóch się bije tam Huawei Mate 9 korzysta
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.