ART AMP03 – MP3 z lat 90-tych wraca na półki sklepowe!

0

Przez ogromny postęp nowych technologi i ciągły rozwój telefonów, zapomnieliśmy o popularnych MP3. Jednak wszystko wskazuje na to, że moda na nie powoli powraca. Firma ART prezentuje odświeżony model AMP03. 

 

Za czasów popularności przenośnych odtwarzaczy MP3, 128 MB pamięci wewnętrznej wystarczało na dodanie zaledwie kilkudziesięciu utworów. Aktualnie, w liczącej 8 GB pamięci flash, w zależności od jakości i długości zmieści się ich nawet dwa tysiące, co oznacza, że zawsze możemy mieć przy sobie aż do 0,01% bazy najpopularniejszych serwisów streamingowych, takich jak np. Spotify czy TIDAL.

Oprócz powiększenia ilości pamięci wewnętrznej, w odtwarzaczu nic się nie zmieniło. Pliki audio w formacie MP3/WMA/WAV można przesyłać z lub do pamięci komputera, korzystając z portu USB 2.0. Dla poprawienia muzycznych doznań, ART AMP03 posiada wbudowany equalizer, który pomoże uzyskać pożądane brzmienie. Dostępne konfiguracje to: normal, rock, pop, clasic, soft, jazz lub dbb. Najważniejsze informacje na temat odtwarzanych nagrań są prezentowane na wyświetlaczu LCD o wymiarach 132×32 mm. Do wyboru jest też siedem różnych kolorów podświetlenia.

art_amp_03b
fot. ART

Maksymalny czas pracy odtwarzacza wynosi około 6 godzin. Źródłem zasilania jest bateria AAA. W komplecie znajdują się douszne słuchawki z wtykiem mini-jack 3,5 mm.

ART AMP03 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Dostępny w cenie od 79zł.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZniżka na abonament RTV
Następny artykułPierwszy zewnętrzny dysk SSD z pamięcią 3D NAND
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.