ART AMP-02 – mały odtwarzacz MP4, dużo możliwości

0
fot. ART

Marka ART wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów poszerzyła ofertę akcesoriów przenośnych o wielofunkcyjny odtwarzacz MP4, który łączy w sobie cechy playera audio i wideo, dyktafonu, pomiaru aktywności oraz standardowego zegarka.

 

Kompaktowy odtwarzacz AMP-02 o wymiarach 59x40x13mm i wadze 35g został wyposażony w 1,5-calowy, dotykowy wyświetlacz. Bateria o pojemności 210 mAh, której ładowanie zajmuje godzinę pozwala na odtwarzanie muzyki od 6 do 8 godzin. Urządzenie zostało wyposażone w 8GB pamięci wewnętrznej, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty SD. Odtworzymy na nim pliki audio w formatach: MP3, WMA, OGG, APE, FLAC, AAC-LC i WAV oraz wideo w formacie AVI oraz AMV. Dodatkowo możemy przeglądać pliki graficzne o rozszerzeniach JPG, BMP oraz GIF. Dzięki wbudowanemu dyktafonowi zapiszemy rozmowy w formacie WAV lub MP3. Miłośnicy e-booków za to będą mogli wgrać pliki tekstowe w formacie TXT.

Odtwarzacz można również wykorzystać do pomiaru codziennej aktywności, wbudowane czujniki poinformują o liczbie wykonanych kroków, przebytym dystansie czy spalonych kaloriach. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się stoper oraz radio FM o zakresie 87,5MHz-108MHz.

W zestawie znajdziemy douszne słuchawki oraz kabel USB/jack. Produkt objęty jest 24-miesiączną gwarancją. Dostępny w cenie 180zł.

 

Źródło: Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUlefone Tiger – zapas energii w metalowej obudowie
Następny artykułRecenzja rejestratora NAVITEL R800 FULL HD
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.