Aktualizacja dla Sony Xperia Z5

0

Aktualizacja oprogramowania w smartfonie to dziś bardzo ważna kwestia dla wielu klientów. Obserwując ostatnie doniesienia prasowe na temat najnowszej wersji androida są dość burzliwe u wszystkich producentów. Klienci mają wielki apetyt na słodką „piankę” wyczekując tylko kiedy producenci wpuszczą na pokład swoich smartfonów najnowszego androida Marshmallow. Słodkiej pianki zasmakują klienci Sony Xperia Z5 otrzymując globalnie nowe oprogramowanie.

Sony Xperia Z5 otrzymując wersję Marshmallow 6.0 zawiera wiele nowych funkcji oraz usprawnień systemu. To co zwróciło moją uwagę najbardziej to Now On Tap, czy Doze Mode (dłuższe działanie baterii). Telefon o wiele szybciej wyszukuje aplikacje. Oglądając dokładnie film z kanału YouTube możemy również zauważyć, że telefon bardzo sprawnie przeskakuje między pulpitami. Sama aktualizacja jest również dodatkiem poprawiającym stabilność systemu, który usunął dotychczasowe usterki związane z wcześniejszym oprogramowaniem androida.

Niestety są i złe nowiny. W dalszym ciągu Sony nie przywróciło trybu stamina, który zasłynął z oszczędzania energii. Niewątpliwie taki tryb zostanie przywrócony z najbliższymi poprawkami systemu albo wersją 6.0.1, niestety to tylko plotki oraz domysły wielu technologicznych dziennikarzy. To co mnie zaskoczyło to fakt, że nowa pianka nie wyszła jednocześnie na całą rodzinę modeli Xperia Z5 (wersja premium i compact). Cóż pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne aktualizacje.

Źródło: xperiablog.net

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPremiera Huawei P9 dopiero w kwietniu
Następny artykułPlay rusza z siecią 4G LTE Ultra
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.