11 – calowy iPad Pro to nowa propozycja od Apple, która będzie zaprezentowana podczas WWDC

0
macrumors.com

Najświeższe wiadomości sugerują nam, że podczas konferencji deweloperów, która odbędzie się w czerwcu Apple zaprezentuje nam dwa nowe urządzenia. Ma to być zupełnie nowa 11 – calowa wersja oraz odświeżona 12,9 – calowa wersja iPada.
 
Z informacji opublikowanych przez Economic Daily News informuje nas, że 11 – calowa wersja będzie rozmiarami zbliżona do 10,5 – calowego tabletu. Taki rozmiar bryły osiągnięto dzięki zmniejszeniu ramek okalających wyświetlacz. Apple podczas WWDC przedstawi nam również odświeżonego iPada w wersji 12,9 – calowej.
 
W obu przypadkach jednostka napędzającą ma być ośmiordzeniowy procesor A11X wraz z modułem TrueDepth z FaceID. Nadal nie wiadomo czy projektanci z Cupertino zdecydują się zamontować odpowiednie podzespoły w górnej ramce urządzenia czy zdecydują się na charakterystyczne wycięcie w ekranie znane z iPhone X.
 
Źródło: macrumors.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrawdopodobna data premiery LG G7
Następny artykułHuawei P20 Lite już w przedsprzedaży. Tańszy klon iPhone X
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.